KTM 790 Duke L
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie KTM 790 Duke L 2020
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 88 mm |
| Zdvih piestu | 65.7 mm |
| Výkon motora | 95 k |
| Krútiaci moment | 86 Nm |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Zabanenie odskakovaniu kolies |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Mazanie | tlakový obeh |
| Zdvihový objem | 799 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 43 mm |
| Zdvih | 140 mm |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|---|
| Zdvih | 150 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Uhol sklonu | 66 stupne |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 300 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Jazdné režimy, ABS v zákrutách |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Výška sedadla | 825 mm |
|---|---|
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 169 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Dojazd | 318 km |
| Kombinované emisie CO2 | 102.9 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.4 l/100 km |
Vybavenie
| Vybavenie | TFT displej |
|---|
Cena KTM 790 Duke L
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Alternatívy k KTM 790 Duke L
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KTM 790 Duke L
- Aká je aktuálna trhová cena modelu KTM 790 Duke L?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu KTM 790 Duke L, rok výroby 2026, je 9 870 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? KTM 790 Duke L alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KTM 790 Duke L?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov KTM 790 Duke L.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla KTM 790 Duke L? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2023, cenová stabilita modelu KTM 790 Duke L bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike zlá. Cenový trend v prvom roku bol -8 % a -5 % v druhom roku.
- Ako populárny je model KTM 790 Duke L?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli KTM 790 Duke L.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KTM 790 Duke L Obrázky
Zdroj: 1000PS




























